Wedstrijdagenda

ma di wo do vr za zo
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Let op!!! Let op!!! Let op!!! Let op!!! Let op!!! 

 
Judowedstrijdjes uitgesteld voor onbepaalde tijd.          
 
Beste judoka's en ouders/verzorgers,              
 
gezien de maatschappelijke ontwikkelingen rondom het coronavirus vinden wij het niet wenselijk om juist nu onze clubkampioenschappen te houden. Wij vinden, dat dat ook op een later tijdstip opnieuw georganiseerd kan worden en zodra het mogelijk is zullen wij deze wedstrijd weer op de agenda plaatsen. Het reeds betaalde inschrijfgeld zal door de lesgever teruggegeven worden. De gewone lessen kunnen nog steeds gewoon doorgang vinden, waarbij wij dagelijks de richtlijnen van RIVM en GGD zullen blijven volgen. Verder vragen wij jullie alert te zijn op de symptomen en daar een persoonlijke en verantwoorde afweging mee te maken betreffende het bezoeken van onze lessen. Zoals jullie weten, kunnen hierdoor gemiste lessen later ingehaald worden in overleg met de lesgevers.
 
Met sportieve groet,
Team Muilwijk