Wedstrijdagenda

ma di wo do vr za zo
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

zoeken

Bekijk hier het online rooster t/m 7 februari.

                       Online lesrooster BUDOsporten

                            ma 18 jan t/m zo7 feb
                            (lessen duren 30 min)

Di 19 jan

17:30

       Rachèle

Judo jeugd t/m oranje band

18:15

       Rachèle

Judo jeugd wedstrijdtraining

Wo 20 jan

18:15

       Annelies/Michael

Karate jeugd

19:00

       Annelies/Michael

Karate senioren

19:45

       Arie

Kobujutsu

Do 21 jan

16:00

       Akkie, Deborah,

       Demi en Norah

Judo: Ouder/kind/broer/zus training

Vr 22 jan

17:00

       Geoffrey

Tigers (ook voor jonge judo/karateka’s)

17:45

       Geoffrey

Karate jeugd

19:00

       Peter

Jiu Jitsu

Di 26 jan

17:30

       Rachèle

Judo jeugd t/m oranje band

18:15

       Rachèle

Judo jeugd wedstrijdtraining

Wo 27 jan

18:15

       Annelies/Michael

Karate jeugd

19:00

       Annelies/Michael

Karate senioren

19:45

       Arie

Kobujutsu

Vr 29 jan

17:00

       Geoffrey

Tigers (ook voor jonge judo/karateka’s)

17:45

       Geoffrey

Karate jeugd

19:00

       Peter

Jiu Jitsu

Di 02 feb

17:30

       Rachèle

Judo jeugd t/m oranje band

18:15

       Rachèle

Judo jeugd wedstrijdtraining

Wo 03 feb

18:15

       Annelies/Michael

Karate jeugd

19:00

       Annelies/Michael

Karate senioren

19:45

       Arie

Kobujutsu

Vr 05 feb

17:00

       Geoffrey

Tigers (ook voor jonge judo/karateka’s)

17:45

       Geoffrey

Karate jeugd

19:00

       Peter

Jiu Jitsu



                       Online lesrooster groepslessen

                             ma 18 jan t/m zo 7 feb

Ma 18 jan

09:30

Sandy

TBW

10:30

Petra

Pilates

Di 19 jan    

19:00

Anouk/Ines

BodyAttack  

20:00

Anouk/Ines

BodyBalance

Wo 20 jan

09:30

Sandra

GRIT Strength

10:30

Jacqueline

Hatha Yoga

Do 21 jan  

19:00

Anouk/Ines

BodyCombat    

20:00

Anouk/Ines

Bootcamp

Vr 22 jan  

09:30

Maria

GRIT Cardio

09:30

Saray

Dansmix via ZOOM

10:30

Floor

BodyPump

11:30

Assal

Zwangerschapsyoga

Ma 25 jan

09:30

Debby

Xcore

09:30

Els

Zumba via ZOOM

10:30

Monica

Pilates

Di 26 jan

19:00

Anouk/Ines

BodyAttack  

20:00

Anouk/Ines

CXworx

Wo 27 jan

09:30

Sandy

Bodyshape

10:30

Frenk

Tai Ji

Do 28 jan

19:00

Anouk/Ines

BodyCombat  

20:00

Anouk/Ines

BodyBalance

Vr 29 jan

09:30

Gea

BodyPump

10:30

Grace

Yin Yoga

Ma 01 feb

09:30

Ilius

Zumba

10:30

Petra

BBB

Di 02 feb

19:00

Anouk/Ines

BodyAttack

20:00

Anouk/Ines

BodyBalance

Wo 03 feb

09:30

Saray

BodyPump

10:30

Valerie

Xcore

Do 04 feb

19:00

Anouk/Ines

BodyCombat

20:00

Anouk/Ines

GRIT Strength

Vr 05 feb

09:30

Sandy

Gladiator

10:30

Anja

Yogalates